WYCOFANIE PRODUKTU

en pl ua ru de es fr it hu

 

 

INFORMACJA DLA SPRZEDAWCÓW I DYSTRYBUTORÓW

Zawiadomienie dla Odbiorcy

 

WAŻNE OSTRZEŻENE DOT. BEZPIECZEŃSTWA

 

MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. wycofuje filtry paliwa WF 8309 od maja do grudnia 2015 sprzedawane pod znakami [PP 841/6; WF 8309].

 

Wada produkcyjna filtra paliwa WF 8309 może pod ciśnieniem roboczym układu paliwowego spowodować wyciek oleju napędowego. Użytkowanie produktu nie powinno normalnie powodować żadnych poważnych zagrożeń.

 

Jeśli posiadasz filtr paliwa WF 8309, spójrz na zdjęcia poniżej, aby określić, czy Twój filtr paliwa posiada wadę.

 

Jeśli podejrzewasz, że posiadasz wadliwy filtr paliwa, ale nie jesteś w stanie sam tego potwierdzić, wówczas, w celu przeprowadzenia inspekcji, należy skonsultować się z warsztatem samochodowym, w którym go kupiłeś.

  • Jeśli posiadasz wadliwy filtr paliwa, dany warsztat samochodowy go zutylizuje i otrzymasz produkt zamienny lub pełny zwrot ceny zakupu, w zależności od opcji, którą preferujesz. MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. pokryje koszty odnoszące się do wymiany lub zwrotu danych filtrów paliwa.
  • Jeśli Twój filtr paliwa nie jest wadliwy, MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. pokryje również koszty odnoszące się do kontroli silnika.

MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. będzie organizować płatności bezpośrednio z warsztatem samochodowym, w którym zakupiony został filtr paliwa.

 

Alternatywnie, aby przystąpić do kontroli silnika, możesz również skonsultować się ze swoim lokalnym warsztatem samochodowym.

  • Jeśli posiadasz wadliwy filtr paliwa, należy go zezłomować i wymienić na inny produkt. MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. pokryje koszty odnoszące się do wymiany.
  • Jeśli Twój filtr paliwa nie jest wadliwy, MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. pokryje również koszty odnoszące się do kontroli silnika.

Dziękujemy za wysłanie faktury od Twojego lokalnego warsztatu samochodowego do MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. na adres podany poniżej.

 

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i dziękujemy za Państwa współpracę.

 

 

filtry z trójkątem znajdującym się na ustalaczu

 

Proszę zutylizować filtry z trójkątem znajdującym się na ustalaczu widocznym na zdjęciach.

 

 

 

Kontakt

 

Marta Janikowska / Konrad Gorny
phone number: +48 65 572 89 02
MHFT-GOS-Quality@mann-hummel-ft.com

 

MANN+HUMMEL Filtration
Technology Poland Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 145
63-800 GOSTYŃ, POLAND

 

---