ВІДКЛИКАННЯ ПРОДУКТУ

en pl ua ru de es fr it hu

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПРОДАВЦІВ І ДИСТРИБ'ЮТОРІВ

Повідомлення для Одержувача

 

ВАЖЛИВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЩОДО БЕЗПЕКИ

 

MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. відкликає з ринку паливні фільтри WF 8309 з травня по грудень 2015 року, що продаються під торговими знаками [PP 841/6; WF 8309].

 

Виробничий дефект паливного фільтра WF 8309 може при робочому тиску в паливній системі привести до витоку дизельного палива. Використання продукту зазвичай не повинно викликати будь-яких серйозних загроз.

 

Якщо у вас встановлений паливний фільтр WF 8309, погляньте на фотографії нижче, щоб визначити, чи має ваш паливний фільтр даний дефект.

 

Якщо ви підозрюєте, що у вас встановлений дефектний паливний фільтр, але ви не можете самі переконатися в цьому, в цьому випадку для перевірки фільтра слід звернутися в автомобільну майстерню (СТО) в якій ви його придбали.

  • Якщо у вас був встановлений дефектний паливний фільтр, дана СТО його утилізує, а ви отримаєте продукт-замінник або повне повернення вартості покупки, в залежності ваших уподобань. MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. покриє витрати, пов'язані із заміною або поверненням даних паливних фільтрів.
  • Якщо ваш паливний фільтр не є дефектним, MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. також покриє витрати, пов'язані з перевіркою двигуна.

MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. організовує платежі безпосередньо з СТО, в якій ви придбали паливний фільтр

 

В якості альтернативи, щоб перевірити двигун, ви також можете звернутися в вашу місцеву станцію техобслуговування.

  • Якщо у вас встановлений дефектний паливний фільтр, його слід утилізувати і замінити його іншим. MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. покриє витрати, пов'язані із заміною.
  • Якщо ваш паливний фільтр не є дефектним, MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. також покриє витрати, пов'язані з перевіркою двигуна.

Дякуємо вам за відправлення рахунку-фактури від вашої місцевої станції техобслуговування в MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. за вказаною нижче адресою.

 

Просимо вибачення за заподіяні незручності і дякуємо вам за співпрацю.

 

 

Прохання утилізувати фільтри з трикутником, розташованим на фіксаторі, який представлений на фото.

 

Прохання утилізувати фільтри з трикутником, розташованим на фіксаторі, який представлений на фото.

 

 

 

Contact

 

Marta Janikowska / Konrad Gorny
phone number: +48 65 572 89 02
MHFT-GOS-Quality@mann-hummel-ft.com

 

MANN+HUMMEL Filtration
Technology Poland Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 145
63-800 GOSTYŃ, POLAND

 

 

 

---